ODP - Obchod Petrklíč
+420 776 152 919

ČESKÉ PRODUKTY

ryze české produkty

Jsme první ryze český ON-LINE obchod s prodejem drogerie a specializujeme se především na české výrobky a výrobky v distribuci českých firem.
Vyhledáváme tak pro vás na českém trhu produkty a klademe přitom důraz na kvalitu. Všechny výrobky před zařazením do e-shopu sami vyzkoušíme a teprve potom vám je nabízíme.

EKO PRODUKTY

šetrné k životnímu prostředí

Ani nám není životní prostředí lhostejné a proto v naší nabídce naleznete také produkty šetrné jak k přírodě tak zároveň k vašemu tělu. Takové produkty jsou vyrobeny s biologicky rozložitelných látek nezatěžujících přírodu. Poznáte je podle označení ECO.

DOVOZ

až do domu v Praze a okolí

Nejdůležitější jste pro nás vy, zákazníci, a velmi nám na vás záleží. Uvědomujeme si, že čas je to nejdražší co máte a proto vám objednané zboží dovezeme až domů v případě, že bydlíte v Praze či blízkém okolí. Pokud bydlíte dál, tak vám zboží doručíme dle vašeho výběru.

PŘÁTELSKÉ CENY

české zboží za výhodné ceny

Naše cenová politika bude rozhodně sedět vaší peněžence. Chceme, abyste byli spokojeni a vraceli se k nám co nejčastěji, a proto vám nabízíme české produkty, které jsou srovnatelné svou kvalitou s těmi zahraničními, ovšem s jednou velkou výhodou a tou je právě cena!

VĚRNOSTNÍ PROGRAM

vracet k nám se vyplatí

U nás si každého zákazníka ceníme, a proto vás za nákup odměníme. Za každý uskutečněný nákup v e-shopu totiž získáváte věrnostní Petrklíče: za každých 10 Kč z ceny nákupu 1 Petrklíč. A  ty si následně na svém účtu můžete proměnit za slevový kupon na další nákup.


 
Vytvořil BUBAK.cz